Edyss, Enny, Ellien, Eron, Edison, Eleanor, Ewa

Edyss

Po udalosti, čo sa stalo s našou Adynkou zakladateľkou našej chovateľskej stanice, v tej sekunde bolo rozhodnuté, že jej prázdne miesto a žiaľ po nej, nám aspoň s časti zaplní tento malý poklad s červenou stužkou, ktorá dostala meno po svojej babičke a dúfame, že nám bude robiť len a len radosť a bude zdravá, naša malá EDYSS.

Enny

23.6.2018 Ako prvá nás opustila ENNY, odišla nám na ďaleký východ, ale máme sľúbené že ju budeme stretávať na výstavach. Veríme, že v rodinke, kde už psíčkovia vyrástali sa bude mať najlepšie a vybrali si ju tí správni ľudia a samozrejme ona ich. Musíme veriť, že bude robiť svojím novým majiteľom veľmi dlhooo radosť.

Ellien

29.6.2018 Najkľudnejšia princezna z vrhu nás opustila ako druhá. ELLIENKE bude robiť parťáčku 10 ročná maltezáčka a 8 ročné dievčatko, verím že budú skvela partička. Elli želáme ti veľaaa zdravíčka.

Eron

30.6.2018 Tretí nám odišiel Eronek po domácky mamut, prvý narodení chlapček vo vrhu ,,E". Odišiel za Prahu na ranč, dúfam, že tam medzi koňmi nenarobí pohromu. Zlatíčko želáme ti veľa štastia, zdravia a vidíme sa na vystavach.

Edison

1.7.2018 Náš modráčik prezývaný aj Fabi ( po ocinovi),bol najšikovnejšie šteniatko,pacičky podával jedna radosť a preto nebol iba Fabi alebo EDISON ale aj pán pacička. Jeho nový páničkovia boli dlho nejasný. Ale nakoniec verím, že má tu naj rodinku,ktorá sa ho nevedela dočkať a osud to tak zariadil. Edi želáme ti šťastný a krásny život.

Eleanor

1.7.2018 Ružová ,,princezná", prvorodená, maskot vrhu ,,E" jedným slovom živel. Jej nova rodina by ma nenapadla ani v tom najkrajšom sne. A jedna socializačná sobotná návšteva to rozhodla a prirodzenejšie rozhodnutie zaobstarať si nového člena som nevidela. ELEANOR dúfam, že budeš tetu Bahiju poslúchať a neprovokovať. Želáme ti veľa zdravia, lebo šťastie v tejto rodine maš zaistene.

Ewa

Ďalej to už odkladať nešlo a verím EWI, že budeš dlho v zdraví robiť parťačku segre a užiješ si ešte aj babičku.
Verím že sa budeš mať skvelo, hocikto si nemôže povedať že má dve paničky.