Calexis, Corleone, Cindy, Cassius, Crystal, Coolicka, Coddy, Cristian

Calexis

Skončila sa ďalšia etapa nášho života, krásnych 11 týždňov. A nastal čas predstaviť nového člena a posilu v našej chovateľskej stanici Beautiful Blue Ballerines. Dúfame, že naše dievčatko bude hlavne zdravé a snáď aj úspešné vo výstavnom svete

Corleone

2.7.2017 - Ako prvý nás opustil Ziggy. Veríme, že v rodinke, kde už doguš vyrastal sa bude mať najlepšie a vybrali si ho tí správni ľudia a samozrejme on ich. Musíme veriť, že bude robiť svojím novým pánom dlho spoločnosť v zdraví.

Cindy

7.7.2017 - Jeden z naj momentov keď došli paničkovia pre Cindy a z auta vykukal 11 ročný psík dogy Tim. Cindy, po domácky ruženka inak veľký živel a rebel, má Timiho rozveseliť po strate jeho kamarátky Agátky, ktorá odišla za dúhový most v 10,5 roku. Pevné verím, že taktiež Cindy sa v tejto skvelej rodine dožije krásneho veku v milujúcom prostredí obkolesená horami a prírodou v pevnom zdraví.

Cassius

8.7.2017 - Cassius alias ufňukaný Pezinčan bude 4 nohé dieťa a robiť spoločnosť mladej, príjemnej paničke, u ktorej určite bude rozmaznávaný ako najviac to len pôjde. Cassi, zákaz fňukania a hnevania, nech sa vám krásne dlho spolu žije bez prekážok a chorôb.

Crystal

8.7.2017 - Crystal bude mať asi najmenej nudný život zo všetkých a bude mať nonstop koho otravovať Išiel do rodiny s mnohými 4 nohými kamarátmi, do rodinky výcvikarov. Snáď mu to bude šliapať ako hodinky a budeme ho vidieť aj vo svete skúšok a výstav. Tak tam tých svojich kamarátov nezvalcuj v horlivosti pri hraní a blbnutí. Želáme ti hlavne veľa zdravia v novom domove.

Coolicka

8.7.2017 - Najväčšie prekvapenie pre mňa. U koho toto malé fialové, veselé, hravé klbko šťastia našlo domov. Coolicka snáď za pár rokov bude novou posilou v chove v chovateľskej stanici svojho otca von Mraque. Opäť jedno z najkrajších stretnutí našich deti s 9 ročnou pra tetičkou Bedřiškou, ktorá odchádzala domov s malou Coolickou. Cooli nehnevaj ich, bábu moc nepreháňaj, Kláru kusni keď ťa bude hnevať a hlavne buď dlho šťastná a zdravá.

Coddy

14.7.2017 - Coddy alias Cibik . A už nám odišiel aj náš maskot vrhu ,,C". Prvý vykukol na svet vo vrhu ,,C", na hrudi hrdo nesie písmenko tohto vrhu ,,C", išiel do úžasnej rodiny Cíbikových a preto to bol aj náš Cibiček. Želáme ti veľa štastia, lásky a hlavne zdravia.

Cristian

18.7.2017 - Dnes nastal deň, kedy nám odišlo posledné šteniatko Cristian . A skončila sa ďalšia etapa nášho života, krásnych 11 týždňov. Cristian príde do rodinky s 3 malými psíčkami, dúfam, že bude na nich ohľaduplný a s malým 2 ročným chlapcom. Verím, že to je ta naj rodinka preňho a na ňu čakal. Želáme ti hlavne veľa zdravia .