Beisy, Bonno, Balú, Benjie, Bellanita, Baila, Barley, Bahija, Bently, Basthijen

Bonno

9.10.2015 Nastal deň ,,D" a opustilo nás naše prvé šteniatko . Odchod bol smutný, ale verím že sa bude mať super a so svojími staršími kamarátmi bude robiť same lumpačiny. Želáme mu veľa zdravia a šťastia v novej rodine :)

Balú

9.10.2015 A dnes nás opustilo aj naše druhé šteniatko. Odišlo za ďalekú Prahu, ale verím, že sme sa nevideli naposledy :). Lepšiu rodinku som si pre neho nemohla ani želať. Balú želáme ti veľa zdravia, zážitkov a šťastia v novej rodine .

Benjie

10.10.2015 Dnes nás opustil náš najväčší mojkačik :) Parťáčku mu bude robiť mačička, dúfam, že sa rýchlo skamarátia. Želáme ti veľa šťastných chvíľ v novej rodine :)

Bellanita

11.10.2015 Prvá babulka , ktorá opustila naše hniezdo. Bella, želáme ti veľa šťastia a zážitkov v novej rodine.

Baila

14.10.2015 Dnes nám odišla Bailinka, pokračovateľka našej Lailinky. Doma jej bude robiť spoločnosť staršia dogynka, 4 ročné dievčatko a onedlho malé bábätko. Baila, želáme ti veľa šťastia a zdravia v novej rodinke

Barley

17.10.2015 Môj najkľudnejší maznáčik nám odišiel neďaleko nás do spoločnosti kocúrika :) Novej rodinke rob len a len radosť, želáme ti veľa krásnych chvíľ a veľa zdravia .

Bahija

23.10.2015 Tak už aj moje najbláznivejšie, najmenšie šteniatko s najväčším putom mi odišlo. Miláčik želáme ti veľa krásnych chvíľ prežitých v zdraví a radosti :)

Bently

15.11.2015 Po dlhom roku a pol verím, že Bently našiel tu ozajstnú rodinu, kde mu bude už len a len dobre zažije veľa dobrodružstiev, lásky, jedla a zábavy . A so svojou sestričkou Belinkou budú dlho robiť parťákov svojim páničkom, ktorý im znesú aj modré z neba. Už bude len a len dobre chlapček náš

Basthijen