Náš vrh ,, A" nás reprezentuje na Slovensku ale aj za hranicami ... :)

25.08.2014 22:19

 Aerysovi sa darilo v Rakúsku a sme sa veľmi potešili, keď nám nový majitelia poslali správu,že Aerys vo Wieselburgu v triede mladši dorast získal známku Veľmi nádejný 1 a res. BIS -puppy.

S Adelailou a Alexim sme vyrazili na výstavu do Veľkej Idy , oba dni boli najmladší v tirede mladých. Laila si doniesla z obydvoch dni známku Výborný 2 a Alexi Veľmi dobrý 4 a Výborný 2 .

 O týždeň neskôr sme sa vybrali s Lailou na výlet do Maďarska do mesta Szombathely, kde sa krásne predviedla a priniesla si domov Výbornu 1, CAJC a veľmi sme sa potešili keď jej pán rozhodca udelil aj BOS . Na druhý deň sme navštívili Rakúsko ( Oberwart), kde sme stretli brata Aerysa a obä detičky sa krásne predviedli, Laila si odniesla Výbornu 1 a CAJC a Aerys Výbornú 2. 

Ďalší víkend sme navštívili Mladú Boleslav, boli sme na návšteve za sestričkou Amínkou a na druhý deň sa Adelaila a Alexi predviedli v mladých jedincoch a obydvaja si odniesli známku Výborný 2. 

Po návrate sme s Adelailou a maminou Adyss išli na dovolenku spojenú so štvrdňovou výstavou v Chorvátsku v Splite. Napriek dlhej ceste, teplu , novému prostrediu si Laila vybehala prvý deň Výborná 1, CAJC, BOJ, druhý deň Výborná 1, CAJC, BOJ, tretí deň Výborná 1 štvrtý deň Výborná 1, CAJC, BOJ, BOB , kde o BOBa súperila o rok a pol staršou fenkou o to viac sme boli prekvapený keď ho práve získala Adelaila a domov sme sa vracali s Junior šampiónkou Chorvátska. V ten istý deň nám prišla super správa od majiteľky Arlesa, že si vybehal na 7. krajskej výstave Brno -Žebetín v triede mladých výbornú 1 a stal sa aj víťazom triedy mladých . 

10.8.2014 sa opäť súrodencom zadarilo Aerys BBB si v Nemecku vybojoval CAJC a Adelaila v Maďarsku (Velencé) - Výborná 1, CAJC, BOJ, HFGY( BOB)  o BOB súperila so staršou fenkou  a dvomi staršími psami o to bola naša radosť väčšia :) .

16.8.2014 sme sa zúčastnili Klubovej výstavy nemeckých dôg v Českej republike ( Zbraslav) v triede mladých-fenky sa predviedli Adelaila a Aveline, ktoré si odniesli známku Výbornu a v mladých -psoch Arles, ktorý sa krásne predviedol a zaslúžené dostal známku Výborný 1, CAJC a Klubový víťaz mladých, z ktorého sme sa všetci tešili :) 

Na druhý deň sa stretli 3 súrodenci na medzinárodnej výstave psov v Bratislave v triede mladých -psi Arni BBB dostal známku Výborný 3 a Alexi BBB získal známku Výborný 4. Laila opäť prekvapila a medzi krásnymi zástupcami plemena získala Výborna 1 , CAJC, BOS. 

23.-24.8.2014 nás opäť reprezentoval Aerys a dostal krásne známky Výborný 1 , CAJC a druhý deň Veľmi dobrý 2.

Všetkým majiteľom a ich BBB maznáčikom blahoželám k získaným oceneniam a ďakujem za krásnu reprezentáciu našej chovateľskej stanice :)