Adelaila

Fenka / Female

Adelaila zostáva doma pri mamine. Je to náš nový maznáčik a zároveň nová fenka chovateľskej stanice Beautiful Blue Ballerines.

Adelaila-Fialová

Akira

fenka / famale

24.11.2013 Akira má od dnes skvelých nových majiteľov. Dúfame, že sa jej v novom domove bude páčiť a bude šťastná. 

Akira-Čierna

Aveline 

fenka / female

29.11.2013 Ďalšia fenka z nášho vrhu má vynikajúcich nových majiteľov. Prajeme veľa štastia a zdravia.

Aveline-Oranžová

Alexi

pes / male

29.11.2013 Alexi našiel svoju novú rodinu, ale sme radi, že stále zostáva členom našej chovateľskej stanice 

Alexi-Bledo modrý s labkami

Amína

fenka / female

7.12.2013 Ďalšie šteniatko nás opúšťa... Tentokrát sa vydalo cestou do Českej Republiky k veľmi dobrým majiteľom. Prajeme veľa zdravia a šťastných chvíľ.

Amína-Oranžová hrubý obojok

Assan

pes / male

18.12.2013 Assan našiel dnes svoj nový domov. Rodinku, v ktorej bude mať veľa zábavy spolu s malými slečnami. Prajeme veľa zdravia a štastia všetkým trom bábätkám

Assan-Modrý hrubý obojok

Arletta

fenka / famale

20.12.2013 Arlettka dnes odcestovala za hranice do nového domova. Má super majiteľov, pri ktorej jej bude určite dobre. Prajeme veľa pekných chvíľ.

Ayrin

fenka / famale

22.12.2013 Ayrin bude krásny darček pre nových majiteľou pod vianočný stromček. Želáme všetko dobré, veľa zdravia a radosti v novom domove.

Alya

fenka / female

1.1.2014 Tak na nový rok nás opustila Alynka, bde nám všetkým chýbať a určite aj súrodencom lebo to bolo posledná fenka okrem maminky Adynky a sestričky Lailinky , ktoré zostávajú doma, tak chalani zostali sami :) Ale doma ju čaká kamoška vyžlička , tak dúfam že si budú rozumieť. A Alynke želáme veľa šťastia, zdravia a lásky od nových majiteľov.

Achimm

pes / male

19.1.2014 Achimm ma nový domov. Cestuje do Rakúska. Želáme mu veľa úspechov, zdravia a veľa radosti s novými majiteľmi.

Aureus

pes / male

24.1.2014 Aureus, náš najväčší miláčik našiel milujúcu rodinku. Prajeme veľa lásky , krásne strávených chvíľ a hlavne veľa zdravia.

Aureus-Tmavo modrý

Anysia

Fenka / Female

31.1.2014 Anysia našla nový krásny domov v zahraničí,  s obrovskou záhradou, kde bude môcť šantiť. Prajeme veľa zdravia a šťastia.

Aerys

pes / male

5.2.2014 Aerys našiel svoj domov za hranicami v susednom Rakúsku kde sme ho boli odprevadiť osobne. Bude novým členom chovateľskej stanice Deutsche Doggen Austria Blue Dream .

Arles

pes / male

10.2.2014 Arles našiel novú rodinu opäť za hranicami v susednom Česku. Prajeme veľa zdravia, šťastia a krásne prežitých momentov.

Arni

pes / male

15.2.2014 Dnes nás opustilo naše posledné šteniatko Arni. Našiel krásnu, milujúcu rodinu. Prajeme mu do života veľa zdravia, lásky a radosti.